Kontakt z nami

501 783 722

Jórskiego 56, 03-593 Warszawa Puławska 496, 02-884 Warszawa

e-mail: akcyza@akcyza.com.pl


Sprowadzanie aut z Niemiec, USA i Szwajcarii

Polacy coraz częściej poszukują swoich wymarzonych „czterech kółek” za granicą. Zagraniczne rynki motoryzacyjne oferują zróżnicowane modele, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Najpopularniejszymi kierunkami, jeśli chodzi o sprowadzanie aut, są aktualnie Niemcy, Szwajcaria oraz USA. Każdy z tych krajów ma do zaoferowania inną specyfikę pojazdów.

Sprowadzanie samochodu z Niemiec

Od wielu lat dużą popularnością cieszy się sprowadzanie samochodu z Niemiec. Przemawia za tym przede wszystkim lokalizacja oraz oferta cenowa samochodów. Za niewielkie pieniądze można zakupić naprawdę dobry samochód, który będzie służył lata. Sam proces, jeśli chodzi o sprowadzanie aut z Niemiec, jest bardzo prosty – aktualnie formalności zostały ograniczone do minimum.

Sprowadzanie samochodu z USA – nowość dla kolekcjonerów

W ostatnim czasie popularne stało się sprowadzanie samochodu z USA. Początkowo cieszyła się ona zainteresowaniem wyłącznie kolekcjonerów. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na amerykańskie marki motoryzacyjne jak Dodge, Chrysler, Cadillac. Ceny tych samochodów stają się coraz bardziej konkurencyjne i nawet po doliczeniu kosztów transportu oraz opłat prowizyjnych za sprowadzenie jest to opłacalna transakcja. Jeśli chodzi o sprowadzanie samochodu z USA, kwestia ta jest dużo bardziej skomplikowana pod względem formalnym, dlatego warto całą sprawę powierzyć profesjonalnej firmy, która dopilnuje, by wszystko przebiegło zgodnie z prawem.

Sprowadzanie aut ze Szwajcarii – niedoceniona usługa

Pomimo niedalekiej odległości od Polski sprowadzanie aut ze Szwajcarii nie jest tak popularną usługą, jak chociażby sprowadzanie aut z Niemiec. Zasadniczo cała procedura jest podobna – w przypadku Szwajcarii wymagane są natomiast nieco inne dokumenty i jest ich zdecydowanie więcej. Przede wszystkim konieczne jest oświadczenie o dobrym stanie technicznych samochodu – kwestia formalna w tym zakresie jest zależna od kantonu, w którym zarejestrowany jest pojazd. We wszystkich przypadkach możliwe jest skorzystanie z profesjonalnych usług sprowadzania samochodu. Dzięki temu będziesz mieć pewność co do kwestii formalnych. Nasza firma oferuje usługi sprowadzenia samochodów z USA, Niemiec i Szwajcarii. W celu poznania szczegółowej oferty zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przedstawią najlepsze rozwiązanie.