Kontakt z nami

501 783 722

Jórskiego 56, 03-593 Warszawa Puławska 496, 02-884 Warszawa

e-mail: akcyza@akcyza.com.pl


Skorzystaj z naszej usługi – import aut z USA

Stany Zjednoczone mogą poszczycić się jednym z najbardziej rozwiniętych rynków motoryzacyjnych na całym świecie. Wyróżnia go ogrom możliwości zarówno pod względem modeli, jak i pojemności silnika. USA słynie z samochodów takich jak Chrysler, Cadillac, Chevrolet, czy Dodge. Jeżeli marzy Ci się samochód, którego pozazdroszczą Ci wszyscy, mamy dla Ciebie ofertę idealną – import aut z USA.

Czy import aut z USA się opłaca?

Każdy, kto zainteresowany jest importem auta z USA, zastanawia się nad tym, czy jest to transakcja opłacalna? Przede wszystkim należy zauważyć, że samochody na amerykańskim rynku motoryzacyjnym są dużo tańsze. Co prawda do kosztu zakupu trzeba doliczyć koszt sprowadzenia samochodu – jednak i to okazuje się korzystnym rozwiązaniem pod względem finansowym.

Procedura, jeśli chodzi o import aut z USA jest bardzo prosta. Przede wszystkim konieczne jest wybranie odpowiedniego samochodu. Istotne jest także określenie maksymalnej kwoty, jaką możesz wydać na samochód. Jeżeli na całość transakcji masz określoną kwotę, konieczne jest uwzględnienie kosztów transportu i opłat celnych oraz prowizji, która pobierana jest przez naszą firmę.

Import aut z USA – finalizacja transakcji

Transport samochodu z USA trwa zwykle ok. 6 tygodni od dopełnienia wszelkich formalności. W tym czasie istnieje możliwość sprawdzenia, na jakim etapie znajduje się transport pojazdu.

Nasza firma w ramach usługi importu samochodu z USA załatwia także wszelkie sprawy formalne, które związane są z cleniem auta. Po otrzymaniu pełnej dokumentacji samochód można odebrać osobiście lub my możemy dostarczyć go we wskazane miejsce.

Wymarzony samochód jest w zasięgu Twojej ręki – wystarczy, że nam zaufasz!