Kontakt z nami

501 783 722

Jórskiego 56, 03-593 Warszawa Puławska 496, 02-884 Warszawa

e-mail: akcyza@akcyza.com.pl


Oferta

Polskie prawo stanowi, że kupujący pojazd masz zaledwie dwa tygodnie na doręczenie deklaracji uproszczonej (tzw. AKC-u). Dodatkowo niezbędne jest poniesienie kosztów akcyzy za samochód. Nie każdy ma czas, a także odpowiednią wiedzę, aby wykonać wszelkie formalności w terminie. Wymaga to sprawnego poruszania się pośród przepisów prawa. Jego zawiłości bardzo często nie są zrozumiałe dla osoby, która nie jest zaznajomiona z tematem. Zastanawiasz się, ile wynosi akcyza za samochód? Nie wiesz, gdzie opłacić nałożone cło na samochody w Warszawie? Rozwiej swoje wszelkie wątpliwości. Wybierz pomoc ze strony specjalistów! Rozpatrzymy Twoją sprawę kompleksowo i zajmiemy się nią od A do Z!

Co możemy dla Ciebie wykonać?

  1. Dokładną wycenę samochodu z zagranicy. OPTITAX Warszawa-Sulejówek działa za pomocą systemu CARWERT, używanego przez urzędy celne. Umożliwia on szczegółowe poznanie wartości auta na podstawie historii oraz wielu zmiennych technicznych otrzymywanych od producentów i importerów pojazdów. Ponadto ściśle współpracujemy z rzeczoznawcami samochodowymi PZM.

  1. Wypełnienie AKC-u (wraz ze złożeniem deklaracji wraz z załącznikami w Urzędzie Celnym, np. w Warszawie) oraz opłacenie akcyzy za samochód sprowadzony spoza Polski.

  1. Zwolnienie z kosztów akcyzy na samochód (m.in. art. 110 i art. 111 dla osób prowadzających do kraju).

  1. Rejestrację auta z zagranicy w odpowiednim Wydziale Komunikacji (Warszawa i okolice), dodatkowo odbieramy także dowód rejestracyjny.

  1. Zwrot akcyzy dla dealerów za samochody wywożone-reeksport.

  1. Tłumaczenie dokumentów dotyczących pojazdu z dowolnego języka w atrakcyjnej cenie.

Zapewniamy dojazd do Klienta. Zarówno po dokumenty, jak już po zrealizowaniu wszelkich formalności. Jeżeli szkoda Ci cennego czasu – DZWOŃ lub PISZ!