Kontakt z nami

501 783 722

Jórskiego 56, 03-593 Warszawa Puławska 496, 02-884 Warszawa

e-mail: akcyza@akcyza.com.pl


O firmie

Mamy wieloletnie doświadczenie związane ze sprawami dotyczącymi podatku akcyzowego od samochodów. Gwarantujemy skuteczność w działaniu, a także szybkie załatwienie formalności.

Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze Klientów, którzy sprowadzają auta z zagranicy. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie rejestracji auta dla mieszkańców Warszawy i okolic. Nasza firma zapewnia bezproblemowe przeprowadzenie przez cały proces rejestracji. Obejmuje on samochody osobowe, ciężarowe, motocykle, skutery, quady – sprowadzane z krajów Unii Europejskiej oraz USA i Szwajcarii na teren Polski. Ręczymy za profesjonalną i szybką obsługę firm, jak i osób fizycznych.

Jeśli nie masz zbyt wiele czasu, a także obawiasz się, że w trakcie “papierkowej roboty” popełnisz jakieś niedopatrzenia, koniecznie odezwij się do nas. Fachowe podejście do sprawy to brak problemów w urzędach. Oznacza to przede wszystkim mniejszy stres i zaoszczędzenie wielu cennych chwil.

Masz auto z Niemiec i musisz uregulować opłaty skarbowe? Zależy Ci na zwolnieniu lub zwrocie akcyzy? Ciesz się nowym samochodem, a nam pozostaw wszelkie formalności!

Przejdź do szczegółowej oferty.